050 - 590 4566    Kivikonlaita 42, 00940 Helsinki
Sähköposti: myynti@lattiamies.fi

Käyntiosoite

Kivikonlaita 42, 00940 Helsinki

Soita

050 - 590 4566
Arkisin kello 7:00 - 16:00

E-mail

myynti@lattiamies.fi


Yhteystiedot ja henkilöstö

LATTIAMIES - P.CARLSON OY

Y-tunnus: 2195478-6

Kivikonlaita 42
00940 Helsinki
Puhelin: 050 - 590 4566 ( Arkisin kello 7:00 - 16:00 )
Sähköposti: myynti@lattiamies.fi

Tapaamiset Kivikonlaidan hallilla ja toimistolla etukäteen sopimalla. Hallilla ei aina ole henkilöstöä paikalla, olemme suurimman osan aikaa työmailla ja asiakastapaamisissa.

Asiakkaan sähköinen tilauslomake

Käytämme paljon aikaa rekrytointiin ja koulutukseen. Työntekijämme ovat ehdottomasti alan huippuammattilaisia. Valitessamme uusia työntekijöitä, valintakriteerinä pidämme ammattitaitoa ja motivaatiota työntekoon kansalaisuudesta riippumatta.

Henkilökunta

Pekka Carlson

Yrittäjä
Myynti ja töiden aikataulutus
(tilaukset, kyselyt ja aikataulut)

Puhelin: 050 - 590 4566
WhatsApp: 050 - 590 4566
Sähköposti: myynti@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 20 vuotta
Harrastukset: Metsästys ja karting

Laita viestiä Whatsapilla klikkaamalla alla
olevaa Whatsapp-kuvaketta:

Laskutusosoite

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.
VERKKOLASKUTUSOSOITE JA OVT TUNNUS: 003721954786
OPERAATTORI: Apix Messaging Oy (003723327487)

Huomioittehan, että mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista verkkolaskun lähettämiseen: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit, tulee teidän käyttää Apixin verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta: verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH.

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, paperiset laskut:
P. Carlson Oy (Apix skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS


Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen.

Laskut voitte lähettää myös sähköpostitse:

Janne Määttä

Betonipumppuauton kuljettaja
Erikoisosaaminen: Pumppaus ja betonit

Puhelin: 050 - 464 6054
Sähköposti: janne.maatta@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 7 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily

Erki Reipold

Betonipumppuauton kuljettaja
Erikoisosaaminen: Pumppaus ja betonit

Puhelin: 050 - 467 4267
Sähköposti: erki.reipold@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi, eestiksi ja englanniksi

Työkokemus: 4 vuotta
Harrastukset: Kuntosali

Risto Nepponen

Betonipumppuauton kuljettaja
Erikoisosaaminen: Pumppaus ja betonit

Puhelin: 044 - 743 1704
Sähköposti: risto.nepponen@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 30 vuotta
Harrastukset: Meditointi

Hannu Norrback

Betoniauton kuljettaja
Erikoisosaaminen: Betoni

Puhelin: 0400 - 960 472
Sähköposti: hannu.norrback@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 16 vuotta
Harrastukset: Kalastus ja veneily

Janek Punt

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 408 0338
Sähköposti: janek.punt@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 17 vuotta
Harrastukset: Pyöräily, koripallo ja tennis

Arnold Väin

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 439 8968
Sähköposti: arnold.vain@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja venäjäksi

Työkokemus: 11 vuotta
Harrastukset: Kuntosali ja koripallo

Tanel Trolla

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut ja Elämyslattiat

Puhelin: 050 - 591 0199
Sähköposti: tanel.trolla@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi, eestiksi ja englanniksi

Työkokemus: 7 vuotta
Harrastukset: Koripallo

Bertti Abel

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 343 9387
Sähköposti: bertti.abel@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi, eestiksi ja englanniksi

Työkokemus: 6 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily

Niko Liukkonen

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 528 4289
Sähköposti: niko.liukkonen@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 6 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily

Igor Zaytsev

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 313 5370
Sähköposti: igor.zaytsev@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi ja englanniksi

Työkokemus: 7 vuotta
Harrastukset: Eri liikuntalajit

Dimo Landson

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 358 0553
Sähköposti: dimo.landson@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 5 vuotta
Harrastukset: Kuntosali

Ott Ruutli

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Mikrosementti

Puhelin: 050 - 467 4269
Sähköposti: ott.ruutli@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 4 vuotta
Harrastukset: Kuntosali

Risto Kokko

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 359 5746
Sähköposti: risto.kokko@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 35 vuotta
Harrastukset: Kuntosali, Lenkkeily

Tarvo Louk

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 044 - 770 9998
Sähköposti: tarvo.louk@lattiamies.fi
Palvelu eestiksi, suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 2 vuotta
Harrastukset: Lenkkeily ja pyöräily

Oskari Runolinna

Lattiamies
Erikoisosaaminen: Lattiavalut

Puhelin: 050 - 324 0024
Sähköposti: oskari.runolinna@lattiamies.fi
Palvelu suomeksi ja englanniksi

Työkokemus: 1,5 vuotta
Harrastukset: Rullaluistelu